Series
Ratings
212
Extraordinary Attorney WooRated ★ 5.0
Our BluesRated ★ 3.5- JeongnyeonRated ★ 4.5
Mask GirlRated ★ 4.5
AnnaRated ★ 5.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Crazy Ex-GirlfriendRated ★ 4.0
Kotaro Lives AloneRated ★ 1.0
SnowpiercerRated ★ 2.5- Seoul Check-inRated ★ 5.0
Street Girls FighterRated ★ 5.0
Sporty Sisters Season 2Rated ★ 5.0
Jump Like a WitchRated ★ 5.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 2.0
Why Women KillRated ★ 5.0
Juvenile JusticeRated ★ 5.0