Movies
Ratings
146
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
In TimeRated ★ 5.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.5
School of RockRated ★ 5.0
The Bourne SupremacyRated ★ 5.0
SpyRated ★ 5.0
MoanaRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 3.5
King and the ClownRated ★ 5.0
The Yellow SeaRated ★ 5.0
Finding NemoRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
MinionsRated ★ 5.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0