Movies
Ratings
13
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
The PiratesRated ★ 2.0
The Hunger GamesRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 5.0
ThorRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
ElysiumRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Now You See Me 2Rated ★ 5.0