Titles you rated
- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0
I Do, I DoRated ★ 2.5
Voice season1Rated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 3.0
We Were ThereRated ★ 3.0- 명탐정 코난Rated ★ 3.0
- Hey! BumboRated ★ 4.0
High School TeacherRated ★ 2.5- 명탐정 코난Rated ★ 5.0
Shin Chan Season 5Rated ★ 4.0- Magic Angel Sweet MintRated ★ 4.0
- Slayers ExcellentRated ★ 5.0
- Salyers SpecialRated ★ 5.0
NANARated ★ 5.0
Daa! Daa! Daa! UFO Baby Season 1Rated ★ 2.0
Wedding Peach DXRated ★ 3.0
Battle Athletes VictoryRated ★ 4.0
Older SisterRated ★ 4.0- Ultimate Muscle: The Kinnikuman LegacyRated ★ 3.0