Movies
Ratings
288
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.5
HulkRated ★ 3.5
BelieverRated ★ 4.0
26 YearsRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 5.0
TimingRated ★ 4.0
The 5th WaveRated ★ 2.5
Crayon Shin-chan: Pursuit of the Balls of DarknessRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: Adventure In HenderlandRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: Unkokusai's AmbitionRated ★ 5.0
HandphoneRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: The Secret Treasure of Buri Buri KingdomRated ★ 4.0
Rock of AgesRated ★ 3.5
Wallace & Gromit: A Grand Day OutRated ★ 3.0
IntentionRated ★ 3.0
Insidious: The Last KeyRated ★ 5.0
Over the HedgeRated ★ 4.0
Ouija: Origin of EvilRated ★ 3.0
FridaRated ★ 5.0
Alvin and the Chipmunks: ChipwreckedRated ★ 2.5