Titles you rated
Don't Worry DarlingRated ★ 3.0
MirageRated ★ 3.5
NowhereRated ★ 3.0
The Equalizer 2Rated ★ 3.0
A Man Called OttoRated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 3.0
The HighwaymenRated ★ 3.5
Gran TurismoRated ★ 4.5
Zom 100: Bucket List of the DeadRated ★ 2.5
Asakusa KidRated ★ 4.0
CharacterRated ★ 4.0- Akira to AkiraRated ★ 4.0
PsychokinesisRated ★ 2.5
Escape from MogadishuRated ★ 4.0
The Blood of Wolves LEVEL2Rated ★ 4.0- The Confidence Man JP: HeroRated ★ 3.0
The King's ManRated ★ 3.0- The Confidence Man JP: PrincessRated ★ 3.0
ONE PIECE FILM REDRated ★ 2.5
ElementalRated ★ 3.5