Titles you rated
EntertainerRated ★ 2.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.0
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 3.5
The K2Rated ★ 4.0
LiveRated ★ 5.0
My MisterRated ★ 5.0
Go Back CoupleRated ★ 5.0
While You Were SleepingRated ★ 4.0
Are You Human?Rated ★ 3.5
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 2.5
Prison PlaybookRated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 2.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 2.5- The Ordinary Life of Ms. O Season 2Rated ★ 4.5
The Ordinary Life of Ms. O Season 3Rated ★ 4.5- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 4.5
TunnelRated ★ 4.0
Chief KimRated ★ 4.0
My Lovely GirlRated ★ 2.5