Series
Ratings
126- 키즈나이버Rated ★ 4.0
Mobile Suit Gundam Thunderbolt: December SkyRated ★ 4.0- Death ParadeRated ★ 4.0
Big Windup!: Summer Tournament ChapterRated ★ 4.0
Love, Chunibyo & Other Delusions!Rated ★ 3.0
Big Windup!Rated ★ 4.0- 監獄学園-プリズンスクール-Rated ★ 3.0
- ファイアボール チャーミングRated ★ 4.0
Romeo and the Black BrothersRated ★ 3.0
Fate/ZeroRated ★ 4.0
Fate/stay night: Unlimited Blade WorksRated ★ 4.0- ファイアボールRated ★ 4.0
Fate/stay nightRated ★ 4.0- Sound! Euphonium Season 1Rated ★ 4.0
- 경계의 린네Rated ★ 3.0
- One Week FriendsRated ★ 3.0
Conan, the Boy in FutureRated ★ 3.0- 涼宮ハルヒの憂鬱 朝比奈ミクルの冒険 Episode00Rated ★ 3.0
- Gonna be the Twin-Tail!!Rated ★ 3.0
MononokeRated ★ 4.0