Titles you rated
Confession of MurderRated ★ 4.5
Way Back HomeRated ★ 4.0
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 4.5
Perfect GameRated ★ 5.0
[REC]Rated ★ 4.0
Pan's LabyrinthRated ★ 3.0
Paranormal Activity 2Rated ★ 4.0
Paranormal Activity 3Rated ★ 4.0
Paranormal Activity 4Rated ★ 4.0
Paranormal ActivityRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 5.0
LeonRated ★ 5.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 5.0
The Legend Is Born: Ip ManRated ★ 5.0
Love 911Rated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0