Titles you rated
 Baby ReindeerRated ★ 3.5 Baby ReindeerRated ★ 3.5
 Behind Her EyesRated ★ 4.5 Behind Her EyesRated ★ 4.5
 BridgertonRated ★ 4.0 BridgertonRated ★ 4.0
 The Queen's GambitRated ★ 4.5 The Queen's GambitRated ★ 4.5
 Be MelodramaticRated ★ 4.5 Be MelodramaticRated ★ 4.5
 Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0 Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
 Kaiju No. 8Rated ★ 3.5 Kaiju No. 8Rated ★ 3.5
 Jujutsu KaisenRated ★ 4.5 Jujutsu KaisenRated ★ 4.5
 Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.5 Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.5
 Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 5.0 Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 5.0
 Chainsaw ManRated ★ 4.5 Chainsaw ManRated ★ 4.5
 Attack on TitanRated ★ 4.5 Attack on TitanRated ★ 4.5
 Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5 Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
 Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0 Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0
 Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0 Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
 The Glory Part 2Rated ★ 3.5 The Glory Part 2Rated ★ 3.5
 The Glory Part 1Rated ★ 4.5 The Glory Part 1Rated ★ 4.5
 Mr. SunshineRated ★ 5.0 Mr. SunshineRated ★ 5.0
 My MisterRated ★ 4.0 My MisterRated ★ 4.0