Titles you rated
ParasiteRated ★ 4.0
TenetRated ★ 3.0
Hotel MumbaiRated ★ 4.5
Midsommar Director's CutRated ★ 2.5
Tazza: One Eyed JackRated ★ 2.0
The Soul-MateRated ★ 0.5
3 IdiotsRated ★ 3.0
Se7enRated ★ 2.5
GretaRated ★ 1.5
The Kissing Booth 2Rated ★ 3.5
The Kissing BoothRated ★ 3.5
RatatouilleRated ★ 4.0
Charlie's AngelsRated ★ 2.5
MatildaRated ★ 4.5
The InternRated ★ 4.5
Night at the MuseumRated ★ 3.0
Honest CandidateRated ★ 2.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
House of HummingbirdRated ★ 3.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 1.5