Titles you rated
Transporter 3Rated ★ 5.0
Home Alone 3Rated ★ 4.0
Ip Man 3Rated ★ 5.0
The Frozen GroundRated ★ 2.5
Act of ValorRated ★ 4.0
The DoubleRated ★ 3.5
Ocean's ThirteenRated ★ 5.0
Hotel Transylvania 2Rated ★ 5.0
ChainedRated ★ 2.5
The PredatorRated ★ 2.5
The PurgeRated ★ 5.0
A Good Day to Die HardRated ★ 5.0
Shrek the ThirdRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.5
Taken 3Rated ★ 5.0
The Legend of TarzanRated ★ 3.5
Final Destination 3Rated ★ 2.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
Mr. HolmesRated ★ 3.0