Titles you rated
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.0
The HangoverRated ★ 5.0
Charlie's Angels: Full ThrottleRated ★ 5.0
EpitaphRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
Vanilla SkyRated ★ 3.0
Life of PiRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
Music and LyricsRated ★ 3.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 2.0
Iron ManRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
August RushRated ★ 3.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet StreetRated ★ 3.0