Series
Ratings
16
High KickRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 5.0- Solitary Gourmet SPRated ★ 5.0
- The CravingsRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.0
Solitary GourmetRated ★ 5.0- SuchonggagRated ★ 0.5
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 2.0