Series
Ratings
124
Ginny & Georgia Season 2Rated ★ 2.0
Ore wa Shinji Matta ze!Rated ★ 4.5
Ginny & Georgia Season 1Rated ★ 2.5
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 4.0
Candy Color ParadoxRated ★ 3.0
A Man Who Defies the World of BL Season 2Rated ★ 3.0
A Man Who Defies the World of BLRated ★ 3.5
I Became the Main Role of a BL DramaRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 0.5
Sgt. FrogRated ★ 5.0- Lovely ComplexRated ★ 5.0
- A Meal Makes Her Forget Special 1Rated ★ 2.5
MirandaRated ★ 4.5
A Dance From AfarRated ★ 3.0
NatsuzoraRated ★ 4.5
The Silent SeaRated ★ 2.0
2gether: The SeriesRated ★ 4.0
Girl From NowhereRated ★ 3.0- Kiko-chan's SmileRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0