Series
Ratings
83
You and Everything ElseRated ★ 5.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Mr. PlanktonRated ★ 2.5
Nobody Wants This Season 1Rated ★ 3.0
Although I Am Not a HeroRated ★ 4.5
RevenantRated ★ 3.5
Beef Season 1Rated ★ 3.5
Gyeongseong Creature Season 2Rated ★ 3.0
Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 3.5
Heart Signal Season 2Rated ★ 3.0- SkinsRated ★ 5.0
I Am SoloRated ★ 4.0
Lovestruck in the CityRated ★ 4.0
Produce 101Rated ★ 3.0
EXchange Season 2Rated ★ 4.0
EXchange Season 1Rated ★ 3.0
Romance is a Bonus BookRated ★ 1.5
Flower of EvilRated ★ 3.5
High School Mystery ClubRated ★ 4.0
Earth ArcadeRated ★ 4.0