Movies
Ratings
233
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
12 Angry MenRated ★ 5.0
MatildaRated ★ 4.0
HanbandoRated ★ 2.0
Deep Blue SeaRated ★ 2.0
The Karate KidRated ★ 3.0
The TuxedoRated ★ 4.0
Hollow ManRated ★ 2.0
Going by the BookRated ★ 5.0
General's SonRated ★ 3.0
The President's BarberRated ★ 3.0
Cowboy Bebop: The MovieRated ★ 5.0
The Last GodfatherRated ★ 1.0
VolcanoRated ★ 3.0
There's Something About MaryRated ★ 4.0
Ghost HouseRated ★ 4.0
The Beast And The BeautyRated ★ 3.0
Green FishRated ★ 5.0
Untold ScandalRated ★ 4.0
The NegotiatorRated ★ 4.0