Titles you rated
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 3.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.0
PunchRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 5.0
Shaolin SoccerRated ★ 3.0
AlwaysRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 5.0
Sherlock HolmesRated ★ 5.0
The Front LineRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0