Series
Ratings
121
Nine PuzzleRated ★ 3.5
Genie, Make a WishRated ★ 3.0
Wednesday Season 2Rated ★ 3.5
LazarusRated ★ 3.5
SPEC: ZeroRated ★ 3.5
Kowloon Generic RomanceRated ★ 4.0
AARO: All-domain Anomaly Resolution OfficeRated ★ 3.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.0- Kian's Bizarre B&BRated ★ 3.5
MIU404Rated ★ 3.5
Study GroupRated ★ 3.5
Family PlanRated ★ 3.5
DexterRated ★ 4.0
DAN DA DANRated ★ 4.0- JeongnyeonRated ★ 4.0
- MonsterRated ★ 3.5
UnnaturalRated ★ 4.0
The TyrantRated ★ 3.0
Parasyte: The GreyRated ★ 3.5