Titles you rated
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0- Lady DaddyRated ★ 3.0
The Princess DiariesRated ★ 4.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
My Rainy DaysRated ★ 4.0
A Millionaire's First LoveRated ★ 3.0
Romance of Their OwnRated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 5.0
SecretRated ★ 5.0
Girl by GirlRated ★ 4.0
Heart is...Rated ★ 4.0
Castaway on the MoonRated ★ 2.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
May 18Rated ★ 3.0
Penny PinchersRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
HindsightRated ★ 3.0
Ghost SweepersRated ★ 3.0