Movies
Ratings
361
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 4.5
The ProposalRated ★ 4.0
Mr. Magorium's Wonder EmporiumRated ★ 3.0
Before SunsetRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
All About AnnaRated ★ 2.0
Jo Pil-ho: The Dawning RageRated ★ 2.5
UsRated ★ 3.0
DumboRated ★ 4.5
MoneyRated ★ 4.0
Escape RoomRated ★ 3.0
Mary Poppins ReturnsRated ★ 2.0
Innocent WitnessRated ★ 4.0
I Feel PrettyRated ★ 2.5
Captain MarvelRated ★ 3.5
ResistanceRated ★ 4.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.0
Love & Other DrugsRated ★ 4.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.5- She s On DutyRated ★ 2.0