Movies
Ratings
92
Begin AgainRated ★ 4.5
Inside MenRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 4.5
Warm BodiesRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 5.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.5
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
The Garden of WordsRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 4.5