Movies
Ratings
452
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 2.5
CruellaRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
Chasing LegendsRated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 3.5
AladdinRated ★ 3.5
UpRated ★ 4.0
Godzilla: King of the MonstersRated ★ 2.0
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 2.5
Ant-ManRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
The Hitchhiker's Guide to the GalaxyRated ★ 3.5