Movies
Ratings
119
I Am a HeroRated ★ 4.0
Death NoteRated ★ 4.0- I'm Not Just Going to Do What Kurosaki kun SaysRated ★ 3.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
I Am Number FourRated ★ 3.5
Perfect NumberRated ★ 4.0
May 18Rated ★ 3.5
Our PresidentRated ★ 3.0
The Sixth SenseRated ★ 3.5
Men in BlackRated ★ 3.5
HancockRated ★ 3.5
SpellboundRated ★ 3.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.5
Dancing QueenRated ★ 2.5
The IncrediblesRated ★ 2.5- Oh! Invisible ManRated ★ 1.0
A Silent VoiceRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 3.0