Movies
Ratings
213
Planet of the ApesRated ★ 4.0
Ocean's ElevenRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
Face/OffRated ★ 4.0
The NegotiatorRated ★ 3.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
Men in BlackRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
The Big SwindleRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
TakenRated ★ 4.0
Dawn of the DeadRated ★ 5.0
The MistRated ★ 2.0
Blue StreakRated ★ 2.0
Bicentennial ManRated ★ 3.0
Joint Security AreaRated ★ 5.0
Rush Hour 3Rated ★ 4.0
Ip Man 2Rated ★ 1.0
Step UpRated ★ 3.0