Titles you rated
The World of LoveRated ★ 4.5
The Exit 8Rated ★ 3.5
People and MeatRated ★ 3.5
At the BenchRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
Linda Linda LindaRated ★ 3.5
Journey ThereRated ★ 5.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.0
Sound of FallingRated ★ 2.5
Memories of MatsukoRated ★ 3.5
Whisper of the HeartRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
When This Summer is OverRated ★ 3.0
First SummerRated ★ 3.5
HalfwayRated ★ 3.0
My SO Has Got DepressionRated ★ 3.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
PhantomRated ★ 1.5
Perfect DaysRated ★ 4.0