Titles you rated
FrankensteinRated ★ 3.5
DisenchantedRated ★ 3.0
EnchantedRated ★ 3.0
Cape FearRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.0
WeaponsRated ★ 3.0
Shin GodzillaRated ★ 3.5
My Wife Is a Gangster 2Rated ★ 2.0
The Beverly HillbilliesRated ★ 3.0
Ernest & Celestine: A Trip to GibberitiaRated ★ 3.0
Mononoke the Movie: The Ashes of RageRated ★ 3.0
Mononoke Movie: Paper UmbrellaRated ★ 3.0
The Royal TenenbaumsRated ★ 3.0
Ghost Cat AnzuRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
The Life Aquatic with Steve ZissouRated ★ 3.0
The French DispatchRated ★ 3.5
All About Lily Chou-ChouRated ★ 3.5