Titles you rated
Cold EyesRated ★ 4.5
Confidential AssignmentRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 2.5
MasqueradeRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 5.0
Non-StopRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 4.5
The OutlawsRated ★ 4.5
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.5
HopeRated ★ 4.5
The NeighborsRated ★ 4.5
Real SteelRated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5
The Age of ShadowsRated ★ 4.5
The ClientRated ★ 2.5
Iron Man 3Rated ★ 4.5
ThorRated ★ 4.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.5