Titles you rated
Agents of MysteryRated ★ 2.5- Green Bean, Red Bean - spin-offRated ★ 3.5
ResetRated ★ 3.0
Crime Scene ZeroRated ★ 3.5
GBRB: Reap What You SowRated ★ 3.5
Genie, Make a WishRated ★ 2.5
Death's GameRated ★ 3.0
The Good Bad MotherRated ★ 3.0
The Light in Your EyesRated ★ 4.0
Wednesday Season 2Rated ★ 3.5
My Journey To YouRated ★ 3.5
Love You Seven TimesRated ★ 3.0- The Great Escape Season 5Rated ★ 3.0
Severance Season 1Rated ★ 3.5
The Romance of Tiger and RoseRated ★ 3.0
Love Game in Eastern FantasyRated ★ 3.5
The Blood of YouthRated ★ 3.5
The Last of Us Season 2Rated ★ 2.0
American Manhunt: Osama bin LadenRated ★ 3.5
The Potato LabRated ★ 3.5