Series
Ratings
140
Better Call SaulRated ★ 4.0
KaosRated ★ 4.0
The ResidenceRated ★ 4.0
TriggerRated ★ 2.5- Good BoyRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Good or Bad Dong JaeRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 5.0
Life on MarsRated ★ 4.0
House of the Dragon Season 1Rated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
The BequeathedRated ★ 4.0
Star Trek: Discovery Season 3Rated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
One Piece Season 1Rated ★ 2.0