Movies
Ratings
196
From Paris with LoveRated ★ 3.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 5.0
Cowboy Bebop: The MovieRated ★ 5.0
Elite Squad: The Enemy WithinRated ★ 4.0
The OutpostRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 5.0
Man of WillRated ★ 3.0
The Little HoursRated ★ 3.5
The Last Full MeasureRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 5.0
Love Me If You DareRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
The WaveRated ★ 4.0
Child 44Rated ★ 5.0
Deliver Us From EvilRated ★ 4.0
MunichRated ★ 5.0
ShooterRated ★ 3.0
7 Days in EntebbeRated ★ 3.5
Act of ValorRated ★ 3.5
1917Rated ★ 5.0