Movies
Ratings
36
The Hateful EightRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
Groundhog DayRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
The OutlawsRated ★ 2.0
Iron ManRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
A Hard DayRated ★ 1.0
Nameless GangsterRated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 5.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 2.5
Doctor StrangeRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 5.0