Titles you rated
Mrs. Harris Goes to ParisRated ★ 3.0
My LoveRated ★ 3.5
The FabelmansRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
The Phantom of the OperaRated ★ 3.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
Love, RosieRated ★ 3.0
Labor DayRated ★ 3.0
The Shape of WaterRated ★ 3.0
CodaRated ★ 3.5
A Star Is BornRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.0
Tune in for LoveRated ★ 3.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 3.5
DuneRated ★ 3.5