Titles you rated
Love and AnarchyRated ★ 2.5
Soundtrack #1Rated ★ 3.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 4.0
Lovestruck in the CityRated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 3.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
Ms. MarvelRated ★ 2.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0