Titles you rated
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
AlienRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 3.5
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 3.5
Under the SkinRated ★ 3.5- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.5
Drive My CarRated ★ 4.5
MunichRated ★ 3.5
From Up on Poppy HillRated ★ 3.5
A Whisker AwayRated ★ 4.0
YesterdayRated ★ 3.0
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 3.0
The White TigerRated ★ 3.5
When Marnie Was ThereRated ★ 3.5
BraveheartRated ★ 4.0
R2B: Return to BaseRated ★ 2.5
Digimon Adventure: Our War GameRated ★ 5.0
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 3.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0