Titles you rated
My Brilliant LifeRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 1.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.0- Incomplete life: PrequelRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
TumbleweedRated ★ 2.0
Friend : The Great LegacyRated ★ 3.0
The FivesRated ★ 4.0
Our SunhiRated ★ 4.0
HopeRated ★ 3.0
My Dear Girl, Jin-youngRated ★ 4.0
Blood and TiesRated ★ 3.0
Fasten Your SeatbeltRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
Red FamilyRated ★ 4.0
Days of WrathRated ★ 2.0
Rough PlayRated ★ 3.0
Midnight SunRated ★ 3.0- WishRated ★ 3.0
Police StoryRated ★ 5.0