Titles you rated
My Sassy GirlRated ★ 3.0
School of RockRated ★ 3.0
MaleficentRated ★ 3.0
Remember the TitansRated ★ 3.0
Marrying the Mafia IIRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.0
The ShackRated ★ 4.5
The Addams FamilyRated ★ 4.0
Incredibles 2Rated ★ 4.0
Back to the Future Part IIIRated ★ 3.0
Back to the Future Part IIRated ★ 3.0
Frozen IIRated ★ 4.5
Be with YouRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
JokerRated ★ 2.5
The Secret Life of Pets 2Rated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
Christmas in AugustRated ★ 3.0