Series
Ratings
124
Fate/ZeroRated ★ 4.5
Code Blue Season 3Rated ★ 3.0
Hunter X Hunter: Greed IslandRated ★ 4.5
Hunter X Hunter: G.I. FinalRated ★ 4.0
School DaysRated ★ 3.5
Fate/stay night: Unlimited Blade WorksRated ★ 4.0- BonobonoRated ★ 4.5
- 나루토 5기Rated ★ 4.5
Hare+GuuRated ★ 3.0- ひぐらしのなく頃にRated ★ 4.0
- 나루토 4기Rated ★ 4.0
Fate/stay nightRated ★ 4.0
Tantei Gakuen QRated ★ 4.5- NARUTO 3rd STAGERated ★ 4.5
Hikaru no GoRated ★ 2.0- Galaxy Express 999Rated ★ 3.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
- 나루토 2기Rated ★ 4.0
- 유희왕 1기Rated ★ 4.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0