Titles you rated
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 5.0
BraveRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 5.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 5.0
Bridge to TerabithiaRated ★ 4.5
Castle in the SkyRated ★ 4.5
Finding NemoRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
Princess MononokeRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 4.5
Incredibles 2Rated ★ 5.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 5.0
Ocean's EightRated ★ 5.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 5.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.0
Sherlock HolmesRated ★ 5.0
I Can SpeakRated ★ 5.0