Movies
Ratings
16
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0
Alice in WonderlandRated ★ 2.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
The Theory of EverythingRated ★ 3.5
A Clockwork OrangeRated ★ 1.5
FrozenRated ★ 3.0
The RevenantRated ★ 2.5
AladdinRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 2.5
In TimeRated ★ 3.5
TangledRated ★ 3.5
PonyoRated ★ 2.0
Howl's Moving CastleRated ★ 2.0
About TimeRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 5.0