Series
Ratings
190
Takopii's Original SinRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5- 주관식당Rated ★ 5.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
The Eminence in Shadow Season 2Rated ★ 4.5
Chainsaw ManRated ★ 4.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.5
The Eminence in ShadowRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
DAN DA DANRated ★ 4.5
Arcane Season 2Rated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
Mushoku Tensei II: Jobless Reincarnation Part 2Rated ★ 4.0- DoubtRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Mushoku Tensei Ⅱ : Jobless ReincarnationRated ★ 4.0
Diary of a ProsecutorRated ★ 4.0