Movies
Ratings
247
Elevator to the GallowsRated ★ 2.5
Liam Gallagher: As It WasRated ★ 1.0
RashomonRated ★ 4.0
MandalaRated ★ 3.0
A Moment of RomanceRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
The Third ManRated ★ 2.0
Rear WindowRated ★ 3.0
The BanquetRated ★ 4.0
PossessionRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The Hunger Games: The Ballad of Songbirds and SnakesRated ★ 2.0
John WickRated ★ 2.5
New WorldRated ★ 0.5
Dark NunsRated ★ 2.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 3.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0
DoubtRated ★ 4.0
BabylonRated ★ 4.0