Titles you rated
8 MileRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 5.0
Fast FiveRated ★ 4.0
Air Force OneRated ★ 5.0
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 4.0
National TreasureRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
Independence DayRated ★ 4.0
The Prince of EgyptRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
TroyRated ★ 5.0
BraveheartRated ★ 4.0
BreathlessRated ★ 5.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
Jerry MaguireRated ★ 5.0
August RushRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
CloserRated ★ 4.0
The TerminatorRated ★ 5.0