Movies
Ratings
726
AftersunRated ★ 4.0
The Tomorrow WarRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
AnoraRated ★ 4.0
Man on High HeelsRated ★ 1.5
The Divine Move 2: The WrathfulRated ★ 5.0
The RookiesRated ★ 0.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 2.0
I, The ExecutionerRated ★ 0.5
RamboRated ★ 5.0
RetributionRated ★ 5.0
A Company ManRated ★ 5.0
CallRated ★ 3.5
MommyRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
Draft DayRated ★ 4.0
The TableRated ★ 3.0
NopeRated ★ 2.5
The FounderRated ★ 3.0