Series
Ratings
70
Beyond the BarRated ★ 0.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Between Him and HerRated ★ 0.5
Currently OfflineRated ★ 5.0
PrismRated ★ 5.0- The True Love of MadamRated ★ 4.5
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.5
Canada Check-inRated ★ 5.0
AnnaRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
The Queen's GambitRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 0.5
Fight For My WayRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
KingdomRated ★ 5.0
RomanceRated ★ 4.5