Movies
Ratings
441
Crazy RomanceRated ★ 3.5
The Fate of the FuriousRated ★ 4.5
365 DaysRated ★ 2.5
Extreme JobRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 3.5
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 4.0
After the RainRated ★ 4.5
UpgradeRated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 4.0
Hacksaw RidgeRated ★ 4.5
Train to BusanRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
The KingRated ★ 4.0
UnstoppableRated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 3.5
Believer: extended cutRated ★ 3.5