Movies
Ratings
588
The Golden CompassRated ★ 3.5
Taxi DriverRated ★ 4.0
The CommuterRated ★ 3.0
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 4.0
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 3.0
13 Going on 30Rated ★ 3.5
Blade IIRated ★ 3.5
AtonementRated ★ 3.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.5
Charlie's Angels: Full ThrottleRated ★ 3.0
12 StrongRated ★ 3.0
American PieRated ★ 3.5
GhostbustersRated ★ 3.5
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 3.5
Murder, Take OneRated ★ 3.0
FrequencyRated ★ 4.0
The Spy Who Dumped MeRated ★ 3.0
A Few Good MenRated ★ 3.5
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 2.5
About a BoyRated ★ 3.5