Titles you rated
FrankensteinRated ★ 3.5
BugoniaRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
ConclaveRated ★ 3.5
HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 4.5
Poor ThingsRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Mulholland DriveRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
BarbieRated ★ 3.0
Anatomy of a FallRated ★ 3.5
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 4.0
AnoraRated ★ 4.0
FlowRated ★ 5.0
Black MambasRated ★ 4.0
Handsome GuysRated ★ 2.5
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 3.5