Series
Ratings
157
The Last of Us Season 1Rated ★ 3.5
The PenguinRated ★ 4.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 0.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 3.5
BodyguardRated ★ 3.5
My Liberation DiaryRated ★ 5.0
Pachinko Season 2Rated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
The Bear Season 3Rated ★ 4.5
The Bear Season 2Rated ★ 4.5
The Bear Season 1Rated ★ 4.5
Baby ReindeerRated ★ 4.0
MindhunterRated ★ 4.0
Normal PeopleRated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 3.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.5
Beef Season 1Rated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 4.0