Movies
Ratings
185
Good Will HuntingRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 3.5
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 3.5
Good Luck ChuckRated ★ 3.0
Furious 7Rated ★ 3.5
Spider-Man 3Rated ★ 2.5
Iron Man 3Rated ★ 3.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.0
X-Men: The Last StandRated ★ 3.0
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 3.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 4.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.5
The Matrix ReloadedRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.0
Source CodeRated ★ 3.5
HarmonyRated ★ 4.5
Crows Zero IIRated ★ 3.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.0
The NeighborsRated ★ 2.5